€ 11,84-14,84/h +zakwaterowanie

Sortowanie odzieży od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka, Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 12, 2020 04:16

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Essen przy sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę w wynajętych, komfortowych mieszkaniach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: od 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu odzieży używanej
  • praca przy taśmie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • elastyczność
  • spostrzegawczość
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdyscyplinowanie
  • brak uzależnień
  • dobre zdrowie – koniecznie osoby bez uczuleń, alergii, astmy, czy problemów z płucami

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na cały okres trwania umowy
  • niezbędny uniform służbowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV wraz z danymi, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fso/a/05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-zjezyka-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-od-zaraz-essen-2020/

ID ogłoszenia: 1815eb9650406895

1 odpowiedź na “Sortowanie odzieży od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka, Essen”

  1. mieszkam w Duisburg mam 49 lat szukam pracy prosze o numer telefonu nie znam niemieckiego