€ 12,50/h brutto

Niemcy praca w budownictwie przy regipsach od zaraz Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 06:06

Poszukujemy od zaraz do pracy w Niemczech przy wykończeniach – zabudowie suchej i montażu dociepleń, regipsów. Zatrudnienie na budowie w Gotha z zakwaterowaniem za darmo zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Monter płyt kartonowo gipsowych

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach budowlanych przy montażu płyt kartonowo gipsowych, stelaży
  • obowiązkiem będzie stawianie ścianek działowych i montowanie sufitów podwieszanych
  • osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się montowaniem dociepleń, niektóre zadania będą wykonywane na rusztowaniach – na wysokości

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1

Oferujemy:

  • niemiecką umowę bez pośredników
  • zatrudnienie na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto na godzinę pracy
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, na adres:

  • agata.golinska@workforce-leasing.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-plyt-kg-3972153.html

ID ogłoszenia: 6405a6f0972e18b0