€ 9,19/h netto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze szparagów bez języka 2019 Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2019 20:42

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach szparagów na polu. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia od kwietnia na plantacji k. Erfurtu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Anger, okolice Erfurtu, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,19 euro netto na godzinę pracy

Termin: praca od 9 kwietnia do 16 czerwca

Zakres zadań:

  • jest to praca na polu przy manualnym zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania do siedziby firmy w celu podpisania umowy
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn, rencistów, studentów oraz osób na utrzymaniu

Zapewniamy:

  • pracę sezonową w ściśle ustalonym terminie
  • wysokie zarobki
  • możliwość zorganizowania płatnego zakwaterowania w cenie 3,85 euro na dobę
  • opcja wykupienia ciepłego dania za 3,30 euro na dobę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • biuro@kamal.info.pl z dopiskiem w nagłówku: KAM/REF/0006

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 736158799

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-erfurt-2019/

ID ogłoszenia: 1695c962c5961d8b