€ Do uzg.

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji żywności w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:19 am

Fabryka żywności z Lipska poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Lipsk, Coburg, Fulda, Gotha – Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji spożywczej
  • do zadań należy przygotowywanie składników oraz przeprowadzanie kontroli jakości produktu gotowego
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • konieczne jest przestrzeganie surowych norm BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • samodzielność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • sumienność
  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach
  • świadczenia socjalne
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia pracy
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pomoc organizacyjna
  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcjazywnosci

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-produkcji/ob/19003957

ID ogłoszenia: 6045fbc446b28062