€ 2600-2900+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: listopad 28, 2023 04:13

Firma recyklingowa z Hamburga poszukuje także bez znajomości języka osoby lub pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu odpadów – surowców wtórnych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Zadania:

Szukamy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie zajmującej się recyklingiem, gdzie głównym zadaniem będzie manualne sortowanie i segregacja surowców na linii produkcyjnej. Wysoka wydajność i błyskawiczna praca są kluczowe, nawet mimo uprzedniego przesiewania odpadów. Bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania zadań jest absolutnym priorytetem, dlatego też konieczne jest przestrzeganie rygorystycznych przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Nie będą akceptowane osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych.
  • Wymagane jest terminowe i systematyczne wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Niezbędna jest dokładność w realizacji przydzielonych zadań.
  • Oczekiwana jest dobra kondycja fizyczna oraz ogólny stan zdrowia.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, ale nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • Dostępna od razu pełnoetatowa oferta zatrudnienia w Niemczech.
  • Gwarantowane stałe zatrudnienie.
  • Zapewnione ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników.
  • Specjalistyczne szkolenie dostosowane do wykonywanej pracy.
  • Regularne i terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Wsparcie zespołu, w tym polskojęzycznego rezydenta, dla pełnej komfortu.
  • Bezpłatne mieszkanie zapewniające wygodę i oszczędność finansową.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2023/2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sortowaniu-odpadow-hamburg/

ID ogłoszenia: 9036564d6d08f584