€ 9,60/h netto

Sezonowa praca w Niemczech 2021 przy zbiorze truskawek bez języka w Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2020 4:16 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie z Rövershagen przy zbiorze owoców truskawek. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miasto: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,60 euro na godzinę pracy netto

Umowa: sezonowa, od maja 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolniczym przy zbiorze truskawek
  • inne zadania np. sortowanie, pielenie

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • dobra sprawność
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • w pełni bezpieczne stanowisko pracy = małe grupy
  • pracę na okres 50 dni, lub do 3 miesięcy
  • dla najlepszych zbieraczy opcja zarobienia nawet do 10000 PLN miesięcznie NETTO (do ręki)
  • dobre podejście do pracowników
  • inne prace na polu płatne są 9,60 euro netto na godzinę – np. pielenie
  • zamieszkanie, śniadania oraz obiady to koszt 10 euro dziennie
  • darmowa możliwość zrobienia prania oraz dostęp do internetu po wi-fi
  • opcja wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej wysokiej jakości
  • atrakcyjna aplikacja na telefon do ściągnięcia, która pozwala śledzić wyniki swojej pracy

Aplikacja:
Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14 pod numerem:

  • 94 36 62 712,

we wtorki i czwartki można dzwonić od 20 do 21 pod numer:

  • +48 606 287 948

Więcej informacji: www.karls.jobs

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 825fd1ec6f3481b