€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy 2021 bez języka przy zbiorach szparagów Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 19, 2021 05:31

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Lubece dla Polaków bez znajomości języka od kwietnia do czerwca bieżącego roku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Lokalizacja: Lubeka, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia do połowy czerwca 2021

Zarobki: na akord lub stała stawka godzinowa

Zakres zadań:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach ręcznych szparagów

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • osoba zainteresowana musi koniecznie zabrać ze sobą: dowód osobisty, ręczniki, kalosze, rękawiczki robocze, ubrania do pracy, kapcie, środki higieniczne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech na rok 2021
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 6 osobowym pokojach z telewizorem i wyposażoną łazienką + obiady za 10 euro dziennie/os

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: www.hofkaiser.de/informacje/

Kontakt telefoniczny dostępny jest od 9:00 do 12:00 pod numerem:

  • 0049 454 184 261
  • 0049 0151 638 12923

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-2021-lubeka/

ID ogłoszenia: 2696004713b9c544