€ od 10/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez języka remonty i wykończenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 31, 2018 6:49 pm

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla budowlańców – płytkarzy, malarzy przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na własnej działalności – niemieckiej lub polskiej.

Stanowisko: Płytkarz, malarz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa od 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych przy remontach i wykończeniach
  • zadania będą polegać na układaniu płytek, malowaniu, montażu regipsów itp.

Wymagania:

  • posiadania doświadczenia i praktyczna znajomość zawodu
  • przykładanie się do obowiązków
  • własna działalność niemiecka (Gewerbe) lub polska
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna – ważne jest jednak doświadczenie i znanie się na robocie

Zapewniamy:

  • współpracę z profesjonalną niemiecką firmą
  • zlecenia przez cały rok – również bez przerw
  • na początek od 10 euro na godzinę – później wyższe zarobki dla tych, co się sprawdzą

Prosimy wyłącznie o przemyślane aplikacje i poważne pytania.

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego, pod adresem:

  • moja@wirtualnapolska.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-przy-remontach-i-wykonczeniach-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 5895abf3a3110a78