€ od 2245/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie ciastek 2022 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 01:17

Słodka praca w Niemczech dla par również bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Düsseldorf z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 2245 euro brutto miesięcznie

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • manualna praca w fabryce spożywczej
  • pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolności manualne
  • energiczność
  • wypełnianie obowiązków zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach, koszt miesięczny od osoby to 300 euro
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/c5/08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 145632c68395a4b6