€ 2,30/akord

Sezonowa praca w Niemczech 2019 przy zbiorze truskawek bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 4, 2018 05:12

Poszukujemy osób bez znajomości języka i doświadczenia do sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2019. Zatrudnienie w Vechta przy zbiorze truskawek na polu. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w kontenerach mieszkalnych.

Lokalizacja: Vechta, Niemcy

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Pensja: 2,30 euro za 5 kilogramowe wiaderko

Termin: praca sezonowa do czerwca do lipca 2019

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze i sortowaniu owoców truskawki

Oczekiwania:

  • pracowitość, wytrzymałość
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność do podjęcia sezonowej pracy na 2 miesiące

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na rok 2019
  • pracę od lipca do czerwca
  • zakwaterowanie płatne, zapewnione w kontenerach mieszkalnych po 3,4,6 osób, z dostępem do toalet, wspólnej kuchni, pryszniców, świetlicy z polską telewizją
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki w wysokości do 50 euro

Aplikacja:

Zgłaszać się można za pośrednictwem formularza:

www.beerenobst-moormann.de/pl/wp-content/uploads/2011/11/FormularPL.pdf

Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-2019-bez-jezyka-vechta/

ID ogłoszenia: 3395c05a795b4336