€ od 13/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 9, 2022 01:47

Hurtownia z zabawkami w Poczdamie poszukuje pomocnika magazyniera bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera w hurtowni zabawek

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca głównie fizyczna przy rozładunku dostaw, kompletowaniu zamówień i pakowaniu
  • kierownik będzie również zlecał inne prace – np. rozliczanie zwrotów, wystawianie dokumentów, aktualizowanie danych itp.

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka motywacja
  • pełna samodzielność i wychodzenie z inicjatywą
  • zdolność do pracy zespołowej
  • dużą zaletą będzie doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • 3 zmianowy system pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • prawo do płatnego urlopu oraz świadczenia socjalne
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki oraz liczne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV i LM na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-hurtowni-zabawek-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 3536319b12907def