€ 2500-3500/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz 2022 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 3:30 am

Niemcy praca fizyczna dla pomocnika śmieciarza od zaraz. Ogłoszenie 2022 z Berlina dla osób również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca zespołowa o charakterze fizycznym
  • do zadań należeć będzie opróżnianie koszy poprzez podstawianie ich pod śmieciarkę do załadunku, zbieranie worków z odpadami sortowanymi i wrzucanie ich na pakę

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie w wynajmowanych mieszkaniach w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • uniform służbowy
  • komplet obuwia do pracy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemieckie świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Prosimy o kontakt mailowy. Zgłoszenie z załączeniem CV należy wysłać na poniższy adres kontaktowy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/03/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pomocnik-smieciarza-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 634622879ca3d144