€ 30-32/h PLN

Sezonowa praca w Niemczech 2019 bez języka przy zbiorach szparagów Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuwarendorf
  • Opublikowany: listopad 16, 2018 01:39

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 w gospodarstwie rolnym przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w Neuwarendorf dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik przy zbiorze warzyw

Lokalizacja: Neuwarendorf, Niemcy

Umowa: zatrudnienie na rok 2019

Liczba miejsc: 30

Wynagrodzenie: od 30 do 32 PLN na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca sezonowa na polu przy zbiorze szparagów
  • pracownik zajmuje się oczyszczaniem warzyw i pakowaniem ich do skrzynek
  • pracodawca może zlecić inne zadania – np. przy obróbce warzyw

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wiek pomiędzy 25 a 45
  • przyjazne nastawienie
  • pracowitość, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • doskonała sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1845bedc4bf5c188