€ do 1400 netto +mieszkanie

Produkcja napojów od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech, Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 21, 2019 03:39

Fabryka napojów procentowych ze Stuttgartu poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1200-1400 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca w zakładzie produkcyjnym, słynącym z wytwarzania napojów wyskokowych
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie, wykładanie i pakowanie lekkich artykułów
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o ciągłość produkcji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • wysoka precyzja wykonywanej pracy
  • atutem będzie własne auto
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę tymczasową
  • tygodniowo zapewnione około 40-54 godzin pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, kartę Ekuz a także dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pracodawca odprowadza podatek do FA
  • pomoc w uzyskaniu świadczeń socjalnych a także przy rozliczeniach podatku
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zakwaterowanie
  • dodatki w wysokości +25% za pracę na zmianie nocnej i +50% za niedziele

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu poprzez źródło:

Krótki link: http://bit.do/napoje-alko

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0/

ID ogłoszenia: 4915ce310c521bca