€ 8,84/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów od kwietnia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 6, 2018 06:04

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2018 dla kobiet i mężczyzn przy zbiorach i sortowaniu szparagów. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem na miejscu – płatnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru i sortowania warzyw

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: różne lokalizacje

Termin: praca od kwietnia do końca czerwca na około 3 miesiące

Obowiązki:

  • mężczyźni – praca przy zbiorze szparagów na polu
  • kobiety – głównie sortowanie warzyw na hali
  • praca będzie wykonywana również przy niesprzyjającej pogodzie – w trakcie deszczu
  • inne zadania zlecane zgodnie  zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • gotowość do wypracowywania limitów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wykonywania pracy ciężkiej, fizycznej
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność
  • własny strój do pracy

Zapewniamy:

  • premie za wydajną pracę
  • raz w tygodniu możliwość pobrania premii w wysokości od 50 do 100 euro
  • praca 6 dni w tygodniu w wymiarze około 48 godziin
  • odpłatne zamieszkanie w cenie od 3 do 7 euro na dobę w kontenerach lub domkach pracowniczym z dostępem do kuchni i łazienki
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

  • mailowo, na adres: niemcy@bispol.com – z dopiskiem w nagłówku:  „Szparagi Niemcy”
  •  telefonicznie pod numerem telefonu 13 446 32 95

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-i-sortowanie-szparagow-3/

ID ogłoszenia: 3295a9db61a48a19