€ 12/h

Sezonowa praca Niemcy od zaraz w ogrodnictwie przy ziołach doniczkowych, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 02:51

Ogłoszenie pracy w Niemczech w rejonie Norymbergi od zaraz przy ziołach doniczkowych. Zatrudnienie 2022 w ogrodnictwie z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu. Oczekiwana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy ziołach doniczkowych

Miasto: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na plantacji ziół
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prostych, fizycznych prac polegających na sadzeniu, przesadzaniu, pikowaniu i pakowaniu roślin
  • praca w szklarniach oraz na zewnątrz

Wymagania:

  • komplet ubrań do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodyscyplina, odpowiedzialność, sumienność
  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • gotowość do wykonywania pracy w grupie
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • tygodniowo 48 godzin pracy
  • 6 dni pracujących w tygodniu
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 6,67 euro za dobę
  • zatrudnienie od 9 grudnia 2022
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę na przynajmniej 2 miesiące
  • 660 PLN za bilet Niemcy -Polska, ubezpieczenie oraz wsparcie opiekuna lub 180 PLN kosztu wyjazdów dla osób przyjeżdzających własnym samochodem
  •  pracę na okres minimum 2 miesięcy
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • zapewnione przejazdy do pracy w cenie 5 euro za dzień

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 134463295

Dzwonić można od poniedziałku do piątku, od 8-16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-ziolach-doniczkowych-norymberga/

ID ogłoszenia: 577637bb92d4f313