€ 12/h

Remonty-wykończenia oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Saarbrücken
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 24, 2019 2:53 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach-wykończeniach. Zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka w Saarbrücken.

Stanowisko: pracownik budowlany – przy remontach i wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Saarbrücken, Niemcy

Pensja: 12 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla fachowca który będzie odpowiedzialny za wykonywanie remontów oraz wykończeń
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, układanie podłóg, montaż ścianek działowych i sufitów podwieszanych
  • do zadań należy również wymiana i konserwacja okien i drzwi

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własne auto
  • brak nałogów – firma nie podejmuje współpracy z osobami nadużywającymi
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia niemieckiego gewerbe
  • wysoka motywacja
  • chęć podjęcia pracy na stałe
  • konieczność posiadania doświadczenia

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • praca w systemie 3 tygodnie w Niemczech i jeden tydzień wolny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 004915209341808, 004917676134001

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/poszukuje-fachowcow-do-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-saarbrucken/

ID ogłoszenia: 4155ce6b63ea1eb7