€ do uzgodnienia

Przy zbiorach szparagów sezonowa praca w Niemczech 2023 bez języka od kwietnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 02:15

Propozycja zatrudnienia od kwietnia 2023 w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu. Oferta adresowana głównie do mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2023

Zakres zadań:

  • zatrudnienie sezonowe przy zbiorach szparagów na polu
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za ścinanie, sadzenie sałat, wykopywanie i pakowanie ziemniaków, selera, marchwi
  • obowiązkiem będzie rozkładanie straganu warzywno-owocowego
  • wykonywanie pracy fizycznej na hali przy sortowaniu zbiorów

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zewnątrz
  • dostępność od kwietnia 2023
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy polowej/sezonowej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu
  • zatrudnienie od kwietnia 2023
  • dużą liczbę godzin pracy – około 10-11 godzin dziennie
  • dostęp do nielimitowanej wody do picia
  • możliwość korzystania ze zbiorów firmowych do własnych celów

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • (01 51) 24018739

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-2023/

ID ogłoszenia: 5226388c55503d52