€ 9,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji sałatek od zaraz Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 11, 2018 04:38

Bez znajomości języka dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla Polaków przy produkcji sałatek owocowych i warzywnych w fabryce ze Schwalmtal. Pracodawca organizuje zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek

Lokalizacja: Schwalmtal, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji sałatek warzywnych a także owocowych
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości produktów oraz przygotowywaniem składników
  • dbanie o czystość na miejscu pracy

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji – preferowana branża spożywcza
  • chęć i możliwość wyjazdów cyklicznych
  • dostępność od zaraz
  • możliwość odbycia szkolenia za ok. 25 euro w niemieckim sanepidzie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę tymczasową
  • wysokie zarobki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • opieka koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-salatek-owocowych-i-warzywnych-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 2675c0efc329e7c4