€ 1300-2400/mc netto

Sezonowa praca w Niemczech dla par, kobiet bez języka zbiory truskawek 2018 Ermke

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ermke
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2018 06:51

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech 2018 przy zbiorze truskawek z upraw tunelowych. Zatrudnienie na plantacji z Ermke dla par bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Lokalizacja: Ermke, Niemcy

Pensja: średnio miesięcznie wychodzi od 1300 do 2400 euro netto

Zakres zadań:

  • praca na plantacji przy zbiorze truskawek z upraw tunelowych
  • pracownik ma zapewnione 3 przerwy na śniadanie obiad i podwieczorek
  • dzień pracy rozpoczyna się od 5:30

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • przykładanie się do zadań
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • legalną umowę
  • pracę w miłej atmosferze na zadbanym polu truskawkowym
  • pracę przez 7 dni w tygodniu
  • opcję otrzymywania zaliczek
  • wysokie zarobki
  • ciepły obiad plus zakwaterowanie w 4 osobowych pokojach płatne jest 8,50 euro dziennie
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

+ 491511145 6437

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-2018-ermke-dla-par-i-kobiet/

ID ogłoszenia: 4505a7ccce23e555