€ 14,50/h brutto

Przy sprzątaniu biur od zaraz praca Niemcy od zaraz w Kolonii z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 7, 2021 02:28

Od zaraz dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur w rejonie Kolonii. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz/ka biurowa

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od grudnia 2021

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się sprzątaniem powierzchni biurowych
  • niezwykle ważne jest przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie oraz dezynfekowanie powierzonych powierzchni

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do płatnego urlopu
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zorganizowane przejazdu autami służbowymi albo bilet na komunikację miejską
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na życzenie pomoc w szukaniu oraz rezerwacji kwatery do wynajęcia
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur – od grudnia 2021, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 50861ae8a5d3670f