€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 29, 2014 00:09
Oferta pracy w  Niemczech na magazynie zbieranie zamówień bez języka Berlin

Prowadzimy nabór pracowników przy zbieraniu zamówień na magazynie w hurtowni spożywczej z Berlina. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: obowiązuje stawka 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy prac magazynowych wykonywanych w hurtowni spożywczej.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać towar z półek zgodnie z zamówieniem klientów.
  • Kolejnym krokiem będzie przygotowanie paczek do wysyłki.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie utrzymywanie ładu na magazynie.

Oczekiwania:

  • umiejętność logicznego myślenia
  • znajomość niemieckich liczebników do 100
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość, pracowitość, efektywność
  • zręczność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:

  • początkowo praca na okres 3 miesięcy
  • legalną umowę na niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • pełny etat – praca 8h dziennie
  • dostępne są 3 zmiany
  • uczciwe zarobki
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania, miesięczny koszt to 150 euro

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Zbieranie zamówień w hurotwni spożywczej z Berlina” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 526544fd6b98f342

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień bez języka Berlin”

  1. witam.jestesmy zainteresowani praca w hurtowni spozywczej w berlinie.pozdrawiam tel.883931456

  2. Czołem! Jestem jak najbardziej zainteresowany pracą w hurtowni spożywczej w Berlinie.Z góry dziękując!
    tel.721-541-354

  3. Witam,jestem zainteresowany pracą w Hurtowni spożyczej w Berlinie ,posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Z góry dziękuję tel.532211741 lub 608889039

  4. Witam. Jestem zainteresowany praca na magazynie spożywczym w Berlinie. Posiadam uprawnienia na wózek widlowy. 535856055

  5. Witam! Jestem zainteresowany razem z dziewczyna Panstwa oferta. Pracowalismy juz na podobnym stanowisku w magazynie Netto przy komisjonowaniu towarow z systemem sluchawkowym oraz systemem komputerowym. Mamy doswiadczenie w obsludze wozka widlowego elektrycznego. Prosze o kontakt jesli Panstwa oferta jest nadal aktualna. Tel: 609475260 lub 665382719 . Email: tomekk44@vp.pl lub monis16451@wp.pl

  6. Kopiec Jacek na listopad 10, 2014 @ 07:21

    Jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, ponieważ pracowałem na magazynie 12 lat i mam doświadczenie oraz uprawnienia na wózek widłowy. Proszę o kontakt.
    664 462 104