€ 1800/mc brutto

Produkcja rowerów praca w Niemczech bez języka od zaraz fabryka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 29, 2021 1:46 am

Bez znajomości języka w fabryce z Norymbergii od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech na produkcji rowerów przy ich montażu. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości, przygotowywanie podzespołów do montażu zgodnie z wytycznymi, samodzielne skręcanie i składanie części a także pakowanie gotowych elementów
  • pracodawca zapewnia pełne szkolenie pracownicze przygotowujące

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • własne auto będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej rocznej
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • dodatki dla kierowcy oraz za pracę w godzinach nocnych, na nadgodziny
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • atrakcyjne premie i bonusy oraz udział w systemie poleceń pracowniczych – 300 euro netto za osobę

WAŻNE: Aktualnie wjeżdżając do Niemiec konieczne jest posiadanie jednego z poniższych:

  • zaświadczenia osoby zaszczepionej na SARS-COV-2
  • zaświadczenia lekarskiego o byciu ozdrowieńcem
  • negatywny test na korona wirusa

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy wysyłać zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

Link do aplikacji: http://bit.do/rowery-fabryka

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pomocnik-montazysty—fabryka-rowerow/52608/

ID ogłoszenia: 939617724bc73ee8