€ 10,60-10,65/h +25% Noc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie Rossmann w Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wustermark
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2020 05:34

Od zaraz dla komisjonerów w Wustermark propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sieci drogerii Rossmann przy kompletacji towaru. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

KOMISJONOWANIE sklepów ROSSMANN

Miejsce pracy: Niemcy, Wustermark, Malsfeld

Obowiązki:

komisjonowanie produktów na magazynie Rossmann ze słuchawkami
praca w systemie pick by voice
praca 7,6 godzin dziennie dwu zmianowa od poniedziałku do piątku, pracująca sobota na jedną zmianę
miesięcznie ok. 180h pracy.

Oczekujemy:

znajomość liczebników w j. niemieckim
doświadczenie w pracach magazynowych bądź produkcyjnych
mile widziane prawo jazdy celem podjęcia funkcji kierowcy busa służbowego.

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie 10,60 – 10,65 € brutto/h w zależności od lokalizacji
dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% stawki godzinowej
zakwaterowanie płatne około 195-225 Euro/msc. w zależności od lokalizacji
bezpłatny dojazd do pracy i wyjazd z Niemiec (w przypadku zorganizowania grupy i podjęcia funkcji kierowcy).

Aplikacja przez formularz na stronie:

Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-411) przy ul. Nad Strugą 7.
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane – w oparciu o przepisy prawa – upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie.
Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy daneosobowe@hrquality.pl lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.

źródło: www.infopraca.pl/praca/komisjonowanie-sklepow-rossmann/niemcy-wustermark-malsfeld/15851236

ID ogłoszenia: 8485fa09ac17c1ea