€ 1100-1300 netto +M

Magdeburg od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji kasków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 8, 2019 3:40 am
  • Wygasa: 10 dni, 21 godzin

Fabryka z Magdeburga poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji kasków. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik produkcji kasków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1100 do 1300 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca przy produkcji kasków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie odlewu skorupy, szlifowanie oraz polerowanie
  • do zadań może należeć ozdabianie a także końcowy montaż, przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup mobilnych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • stałe wsparcie koordynatora na miejscu
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • bardzo dobre zarobki
  • miesięcznie 1100 do 1300 euro netto + darmowe zakwaterowanie
  • 2 lub 3 zmianowy system pracy
  • raz na pół roku premie
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych +25%
  • premia za frekwencję

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/magdeburg-kaski

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/272698/0

ID ogłoszenia: 7335d9bcf13cce56