€ 2700 +dieta, zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach 2023 w Koblencji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 2, 2023 00:52

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech jako pracownik przy przeprowadzkach 2023. Zatrudnienie od zaraz w Koblencji dla osób z dobrą kondycją. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miasto: Koblencja, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 2700 euro brutto miesięcznie plus dieta i zakwaterowanie

Zakres zadań:

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje pracę fizyczną w zespole, wykonującą usługi z zakresu przeprowadzek. Pracownik będzie odpowiedzialny za kompleksowe zapewnienie przeprowadzek dla klientów prywatnych i firm. Zadania będą obejmować demontaż mebli, zabezpieczenie mienia klienta, przenoszenie i załadunek na samochód, transport, rozładunek i montaż na miejscu.

Oczekiwania:

Oczekujemy, że kandydat będzie dbał o powierzone mienie, będzie miał aktualne zaświadczenie o niekaralności oraz będzie gotowy do szybkiego rozpoczęcia pracy w Niemczech. Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem, a znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana. Oczekujemy również solidności, pracowitości, uczynności oraz zdolności do wydajnej pracy w zespole.

Oferujemy:

Oferujemy przeszkolenie pracownicze, pracę w Niemczech od zaraz, niemiecką umowę o pracę, umowę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej współpracy, pełny etat, pomoc przy relokacji oraz regularne zjazdy do kraju.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fp/a/05/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przeprowadzki-w-koblencji/

ID ogłoszenia: 9186450350a708bf