€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 16, 2014 21:58

Centrum logistyczne z Kolonii poszukuje pracownika na stanowisko komisjoner. Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce pracy: dostępne są różne lokalizacje tak jak – Kolonia, Ulm, Hamburg, Bremen

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wspieranie wszelkich prac na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień, komisjonowanie, przygotowanie do wysyłki, pakowanie.
  • Pracownikowi powierzone zostają prace fizyczne np.: przy załadunku i rozładunku oraz kontrolowaniu dostaw.
  • Praca wymagać będzie sprawnego korzystania z zestawu słuchawkowego oraz skanera

Oczekiwania:

  • obowiązkowe jest doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność obsługi wózka widłowego niskiego składowania
  • dynamiczne tempo, szybkość, zwinność
  • sprawność fizyczna
  • niezawodność
  • mile widziana licencja na wózki widłowe
  • znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wiek do 40 lat
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz możliwość przyjechania swoim autem

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach podpisywana będzie początkowo na okres próbny a następnie na czas nieokreślony
  • zorganizowane zamieszkanie
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • pracodawca przewiduje premie dla najlepszych pracowników
  • obowiązują dodatki za nadgodziny i pracę zmianową

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: wsm.personal@wp.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjonowanie-na-magazynie-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 9465418a9481ea92

2 komentarze na “Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie bez języka Kolonia”

  1. Proszę o przyjęcie zgłoszenia do pracy.
    Nazywam się Szymon Jerzycki ma 32 lata. Mieszkam od 2lat w Leverkusen.
    Pracowałem w handlu w różnych branżach.
    Znajomość języka w stopniu podstawowym, liczebniki w stopniu bardzo dobrym.
    Jestem komunikatywny, opanowany, spokojny,aktualnie uczęszczam na sprchkurs,
    Również posiadam Prawo jazdy B.
    W każdej chwili mogę podjąć pracę, tel; 015730397536
    Pozdrawiam
    Szymon Jerzycki

  2. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala