€ 1,700.00

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech jako kurier kierowca kat.B Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: Styczeń 25, 2016 3:19 am

Aktualnie firma kurierska z Berlina rekrutuje kierowców kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz przy dostarczaniu przesyłek dla klientów na wyznaczonym obszarze.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1700 euro miesięcznie

Obowiązki:

Pracownik odpowiedzialny będzie za rozwożenie przesyłek na wyznaczonym obszarze do klientów. Do zadań należeć będzie również odbieranie paczek i zdawanie ich na magazynie. Osoba zatrudniona dba o towar i samochód służbowy. Konieczny jest bezpośredni kontakt z klientem.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie meldunku w Niemczech
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Oferujemy:

  • umowę niemiecką bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie na cały etat
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Na państwa zgłoszenia czekamy pod numerem: +4915217532754

źródło http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-kuriera-kierowcy-kat-b-w-berlinie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 27656a38429f319f

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech jako kurier kierowca kat.B Berlin”

  1. Witam interesuje mnie oferta pracy.
    6 lat pracy w kurierce. Mam 28 lat
    +48 512 933 279

  2. Witam interesuje mnie oferta pracy. +48570775353