€ 1,385.00

Praca w Niemczech opiekunka osób starszych do mobilnej seniorki ze Spenge

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 32139 Spenge
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 31, 2020 03:12

Począwszy od 7-go lutego oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie ze Spenge przy opiece nad mobilną seniorką w wieku 89 lat, która zmaga się z cukrzycą.

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 42976
Zlecenie na 2 miesiące do mobilnej Seniorki
Data: 07.02. – 07.04.2020
Miejscowość: 32139 Spenge
Stawka: 1385 EURO

Pani Ursula (89 l., 160 cm, 59 kg) jest serdeczna, spokojna i niewymagająca. Cierpi na cukrzycę, osteoporozę, nadciśnienie i demencję. Seniorka porusza się z rollatorem, trzeba jej przypominać żeby go używała dla bezpieczeństwa. Potrzebuje wsparcia w pielęgnacji i przy korzystaniu z toalety. Do Pani przychodzi zewnętrzna opieka medyczna w celu podawania insuliny. Podopieczna chodzi dwa razy w tygodniu do domu opieki dziennej.
Pani mieszka w mieszkaniu na wsi. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem i TV.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopieczneej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
– zarobki nawet do 1600 Euro!
– jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
– aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
– dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
– bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
– bezpłatny dyżur psychologa,
– dyżur lektora języka niemieckiego,
– bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76! Aktualne terminy: http://medipe.pl/akademia-medipe/kursy-jezykowe/

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Potrzebujesz pomocy przy opiece nad bliskim Seniorem w Polsce? Szukasz pracy przy opiece na terenie Polski? – zadzwoń: 71 750 78 24, 600 020 314; napisz: biuro@medipe.com lub zgłoś się przez stronę internetową: www.medipepolska.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/

ID ogłoszenia: 9795e31627f845d5

Brak tagów