€ 1450 euro

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 84 l. z Drezna (okolice)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 01445 Radebeul
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 8, 2020 03:33

Od 11-go maja potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z okolic Drezna przy opiece nad Panią w wieku 84 lat, która cierpi na zniedołężnienie.

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 45022
Oferta za 1450 EURO/mies. dla Opiekunki z prawem jazdy – okolice Drezna
Data: 11.05-11.07.2020
Miejscowość: 01445 Radebeul
Stawka: 1450 EURO

Pani Annelies (84 l., 165 cm, 65 kg) lubi rozwiązywać krzyżówki i oglądać TV, jest sympatyczna, cierpliwa, czasami despotyczna. Cierpi na zniedołężnienie starcze, choroby serca, nadciśnienie i miała wylew. Seniorka ma spowolnione myślenie i upośledzoną lewą stronę ciała, ale porusza się samodzielnie. Potrzebuje asekuracji podczas chodzenia i wsparcia przy pielęgnacji, przebieraniu i kąpieli. Dwa razy w tygodniu ma ergoterapię i gimnastykę. Do Podopiecznej codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i pomaga przy myciu.

Pani mieszka z mężem, który przebywa w klinice, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem oraz samochód do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

ID ogłoszenia: 5945eb2b60545c56