€ 2900 euro

Niemcy praca opiekunka do mobilnej seniorki 85 l. z Warburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 34414 Warburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2020 04:20

Od zaraz poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w rejonie Warburg. Zlecenie przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat, która cierpi na osteoporozę, demencję, artozę i zwyrodnienie plamki żółtej.

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44841
Pilne zlecenie do mobilnej Seniorki – dodatkowo pomoc domowa – 2900 EURO
Data: 1.05-1.07.2020
Miejscowość: 34414 Warburg
Stawka: 2900 EURO

Pani Marianne (85 l.,155 cm, 50 kg) kiedyś była lekarką, jest bardzo miłą i otwartą osobą. cierpi na osteoporozę, demencję, artozę i zwyrodnienie plamki żółtej. Seniorka porusza się po domu samodzielnie, na spacerach wymaga asekuracji. Lubi czytać i spędzać czas w ogrodzie. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy korzystaniu z toalety, podczas jedzenia, kąpieli i pielęgnacji. Jest pod opieką psychoterapeuty. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa.
Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

ID ogłoszenia: 7595ea6c3ab8d7b0

Brak tagów