€ 10,50 euro brutto/h + mieszkanie

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 23, 2017 6:18 am

Zakład produkcyjny z Berlina zatrudni od zaraz chętnych na stanowisko pakowacza ciastek. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Wakaty: 4
Umowa: od zaraz do końca czerwca 2017

Zakres zadań:

  • proste zadania w fabryce na produkcji ciastek
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługa, mycie, odkażanie i konserwacja maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji żywności
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość, zwinność
  • zapał do pracy
  • samodzielność

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • umowę na czas określony do końca czerwca 2017
  • szkolenie i wdrożenie w zadania
  • wszelkie środki ochronne
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca przy pakowaniu ciastek, Berlin″ wraz z dokumentami aplikacyjnymi, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-ciastek-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 80558ae3a0b9112c

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com