€ 12/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz na budowie glazurnik-kafelkarz bez języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 13, 2018 05:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie w Karlsruhe bez znajomości języka. Zatrudnienie dla płytkarzy i glazurników do podjęcia od zaraz. Pracodawca wymaga doświadczenia i samodzielności.

Stanowisko: Glazurnik – płytkarz

Miejscowość: Karlsruhe, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro netto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca na dużych powierzchniach przy układaniu glazury i płytek
  • prace przy remontach i wykończeniach w domach prywatnych

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • działalność gospodarcza niemiecka lub polska
  • wysoka kultura osobista
  • brak uzależnień
  • prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • otwartość

Zapewniamy:

  • wypłacanie pensji co 1-2 tygodnie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 12 euro netto na godzinę
  • miesięcznie do wypracowania około 220 do 240 godzin
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 172 731 84 35

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-dla-kafelkarza-glazurnika-bez-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 8665b47b416b4e78