€ 13,50-15,00/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 29, 2022 01:23

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce na produkcji napojów energetycznych z Hamburga. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji napojów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę przy nowoczesnych liniach produkcyjnych, obsługiwanie sprzętu, wykonywanie prac manualnych, dbanie o ciągłość, pilnowanie jakości itp.
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • motywacja, przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy w systemie zmianowym
  • pełna samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • sprawne tempo wdrażania się w obowiązki
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki – ubezpieczenie prywatne, darmowy parking, paczki na święta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • legalną umowę niemiecką na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie na miejscu w cenie 150-300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-napojow-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 32762e2d0fc69dde