€ 15/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz dla sprzątaczki przy sprzątaniu mieszkań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 25, 2020 03:17

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii z podstawową znajomością języka dla sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek – wycieranie kurzu, pajęczyn, odkurzanie podłóg, mycie łazienek, odkamienianie zlewów, mycie luster, ścielenie łóżek, zmiana pościeli itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę w weekendy dla chętnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie koordynatora Polaka
  • zgrany, przyjazny, pomocny zespół
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • chemię gospodarczą, środki do pracy, sprzęty
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia na dobrych warunkach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8295e5439f3abba3