€ 2000-2800/mc brutto

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie hurtowni RTV od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2021 05:08

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bremen dla par od zaraz przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: od 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 8

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca pomocnicza na magazynie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień zgodnie z listą, dbanie o porządek, obsługiwanie urządzeń magazynowych – wózków, skanerów, przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji, aktualizowaniu danych w systemie itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, nie starsze niż 3 miesiące
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy od zaraz
  • dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia okresu zatrudnienia na stałe
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu dla par w cenie 450 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 2935ff2e81cc59b0