€ od 13,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie art. dla zwierząt bez znajomości języka, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 31, 2023 01:35

Hurtownia karmy i art. zoologicznych z Lipska poszukuje komisjonerów od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie. Ogłoszenie bez znajomości języka również jest dostępne. Zadania związane będą z kompletowaniem zamówień i przygotowaniem towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy + liczne benefity i premie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni zoologicznej
  • do zadań należeć będzie zbieranie towarów na podstawie zamówienia, pakowanie, przyjmowani i rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu, kontrolowanie stanów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodyscyplina
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • umowę tymczasową z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy relokacji
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 98863d7c7b1db315