€ 12,84/h brutto

Bez znajomości języka na magazynie zoologicznym praca w Niemczech od zaraz Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2020 03:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zoologicznej. Oferta 2020 z Lipska dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni zoologicznej

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • wspieranie wszelkich prac magazynowych w hurtowni zoologicznej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompletowanie zamówień na podstawie list z użyciem wózków paletowych, rozładunek dostaw i wprowadzanie nowych towarów do systemu, pilnowanie porządku itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego – koniecznie!
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • gwarancja pracy na pełny etat
  • ubezpieczenie
  • płatne zamieszkanie zapewnione w wynajmowanych mieszkaniach za 300 euro od osoby – mieszkania są w pełni wyposażone
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 9175e9d97769d1dd