€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji spożywczej dla par bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 7, 2015 01:01

Od zaraz poszukujemy 3 par do pracy w Niemczech przy pakowaniu spożywczym na produkcji. Oferta z Essen dla pakowaczy bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie od 12 stycznia na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Ilość miejsc: 6
Start: 12 stycznia

Zadania:
– mieszanie produktów według ustalonej receptury
– dbanie o prawidłowość przebiegu produkcyjnego
– zajmowanie się pakowaniem gotowych produktów
– praca przy słodkich wypiekach takich jak pączki czy ciastka

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego bądź wykształcenia o kierunku gastronomicznym będzie mile widziane
– szybkość wykonywania zadań
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– chęć do szybkiego rozpoczęcia pracy
– możliwość pozostania za granicą na 3 miesiące
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
– zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę
– koszt za mieszkanie wynosi 150 euro/mc
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego koordynatora
– dla chętnych dodatkowe godziny
– bez ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– możliwość uzyskania świadczeń socjalnych
– pomagamy przy wypełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: trustMployee@gmail.com w tytule wpisując: produkcja cukiernicza Essen.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-pakowanie-na-produkcji-spoz-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-essen/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 80654ac4f6f74045

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji spożywczej dla par bez języka Essen”

  1. Adrian i Ewa na styczeń 12, 2015 @ 12:31

    Jestem zainteresowany.mamy lat 20 i doświadczenie na magazynie za granicom prosze o kontakt 669108950

  2. witam jestesmy para jestem wstanie zalatwic 2 pary oraz auto nalog tylko tytoniowy tel+48666934001

  3. Mit großem Interesse haben wir Ihre Anzeige auf Ihrer Internetseite gelesen und möchten sich um die Stelle bewerben. Wir sind ein schnelles, ehrgeiziges Paar, das keine Probleme in der Arbeit verursacht. Wir versuchen immer alles genau auf der Arbeitstelle zu machen, lernen beide schnell – auch sich in der neuen Umgebung zu finden. Wir sind beide kommunikativ, ohne Alkohol Sucht. Wir hatten auch noch nichts mit dem Recht zu tun. Wir möchten unbedingt zusammen arbeiten. In der jetziger Situation ist immer meine Freundin Kamila nach Deutschland gefahren, sie spricht fliesend deutsch – ist wie ihre Muttersprache. Kamila hat ältere Menschen gepflegt, hat ganz viel geduld, ist verantwortlich in dem was sie macht, ist schnell, genau und hat gelernt mit den Menschen zusammen zu arbeiten. Ich, Jacek lerne ganz schnell, bin verantwortlich und mag gerne mit Kompetenten Menschen zu arbeiten. Wir vermeiden beide Streit in der Arbeit.

    Wir sind bereit und verfügbar ab sofort nach Deutschland zu fahren, haben auch ein eigenes Auto.

    Wir hoffen auf eine schnelle Antwort.

    Mit freundlichen Grüßen

    Kamila
    Jacek

  4. produkcja cukiernicza essen na luty 2, 2015 @ 10:40

    witam ja potrzebuję z żoną pracy jeżeli jest to aktualne proszę o kontakt obecnie mieszkamy w niemczech.