€ 8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka produkcja przypraw od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: październik 17, 2014 00:25

Producent przypraw z Monachium poszukuje 3 osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na produkcji mieszanek ziołowych i marynat. Pracodawca oferuje półroczne zatrudnienie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie dbał o prawidłowe przeprowadzanie procesów produkcyjnych (odpowiednie ilości produktów, mieszanie składników według ustalonych zasad itp.). Do zadań należeć będzie również pakowanie produktów spożywczych oraz ich magazynowanie.

Wymagania:
– umiejętność logicznego myślenia i stosowania jednostek miar i wag
– chęć do nauki nowych rzeczy
– szybkość uczenia się
– osoba znająca zasady BHP i je przestrzegająca
– możliwość wyjazdu do Niemiec na 6 miesięcy
– znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała w czasie rekrutacji

Oferujemy:
– zatrudnienie w renomowanej firmie na okres 6 miesięcy
– zapoznanie się z nowymi informacjami
– poszerzenie swojej wiedzy
– miejsce zamieszkania w cenie ok. 300 euro
– zapewniamy szkolenia pracownicze
– pomagamy podczas wypełniania dokumentów niezbędnych do podjęcia danej pracy
– możliwość skorzystania ze stołówki pracowniczej

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w postaci CV na maila: zuver@consultant.com w tytule wpisując: produkcja przypraw Monachium.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-przypraw-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 59454404c458f7d3

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka produkcja przypraw od zaraz Monachium”

  1. witam.jestem zainteresowany w/w oferta pracy.dyspozycyjny od zaraz.pozdrawiam tel.883931456