€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2015 22:20

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech w mieście Hamburg na linii produkcyjnej przy pakowaniu sera.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz (13.04.2015)
Numer referencyjny: PS/06/15

Zadania:
Obowiązkiem pracownika będzie pakowanie sera przy taśmie. Należy zwracać uwagę na odpowiednią wagę produktów oraz na higienę pracy.

Wymagania:
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– sprawne dłonie, spostrzegawczość
– zwracanie uwagi na detale
– osoba energiczna, pełna wigoru
– konieczne jest wyrobienie norm dziennych
– wyjazd od zaraz
– kandydaci z językiem niemieckim będą mile widziani

Oferujemy:
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów rejestracyjnych
– legalną pracę od zaraz
– pracę w miłej atmosferze
– zgrany zespół pracowników
– świadczenia socjalne
– pomoc polskiego brygadzisty zmiany
– w razie konieczności udzielamy pomocy przy szukaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com w tytule należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia: PS/06/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-sera-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 683552986cf505c3

3 komentarze na “Niemcy praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka Hamburg od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany ta praca od zaraz prosze okontakt726103917

  2. Daniel 42 l jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj numer kon +48-781-423-371Proszę o pozytywne rozłączenie mojej kandydatury z poważaniem

  3. Dzien dobry mam na imie Sebastian mam 36 lat i jestem zainteresowany oferta pracy w Panstwa firmie .prosze o kontakt telefoniczny +48 507741638
    pozdrawiam