€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy montażu AGD bez języka Gütersloh

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gütersloh
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2015 01:42

Fabryka dużego AGD z Gütersloh poszukuje pracownika na produkcję przy montażu pralek, lodówek. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Gütersloh

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przydzielona do pracy na jednym z etapów produkcyjnych dużego AGD.
  • Każdy etap to inne zadania.
  • Pracownikowi będzie przydzielone składanie i łączenie elementów.
  • Inne zadania produkcyjne zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność manualna
  • zręczność
  • bardzo dobry wzrok
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do skupienia wzroku oraz skoncentrowania się na jednej czynności
  • systematyczność, niezawodność, dokładność

Oferujemy:

  • uczciwe stawki godzinowe
  • pracę zmianową – od 6-14 i od 14-22
  • zatrudnienie początkowo na okres 2 miesięcy
  • wyłącznie osoby najlepsze otrzymają możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • na miejscu pracownik trafia pod opiekę polskiego brygadzisty
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca na produkcji przy montażu AGD, Gütersloh, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 73954d21baa343ee

4 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy montażu AGD bez języka Gütersloh”

  1. Czy chodzi o firmę Miele ?

  2. Witam,jestem zainteresowany charakterem pracy . Wykazuję gotowość do podjęcia pracy od zaraz . Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.Jestem dyspozycyjny, sprawny fizycznie,23 lata pracowałem w szkole,jako nauczyciel wychowania fizycznego. Mój numer kontaktowy 513 021 024.Pracowałem jako pracownik fizyczny w jednej firmie przez 2 lata w Holandii – Hurtownia Spożywcza w GOES.

  3. Radosław na luty 10, 2015 @ 10:22

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy posiadam prawo jazdy kat. B prosze o kontakt na ten nr 004915145868856

  4. Krzysztof na marzec 7, 2015 @ 17:50

    Witam jestem zainteresowany ta praca numer tel. 509 944 597