€ 13,10 + dieta dzienna

Praca w Niemczech na budowie przy malowaniu i tapetowaniu Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Marzec 6, 2017 3:55 am

Poszukujemy aktualnie pracowników budowlanych na stanowisko malarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach remontowanych domów i mieszkań.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miasto: Fulda, Niemcy
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa wynosząca 13,10 euro brutto na godzinę plus dieta 40 euro netto za każdy dzień roboczy

Zakres zadań:

  • prace przy wykończeniach wnętrz
  • malowanie, tapetowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierowników prac

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość nowoczesnych technologii budowlanych

Zapewniamy:

  • pracę na dłużej
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich z odprowadzaniem składek oraz ubezpieczeniem pracowniczym – nie wyjazd w delegacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • po wcześniejszych ustaleniach możliwe regularne zjazdy do Polski

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • zeitmann.3743461@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-do-pracy-w-niemczech-id445465.html

ID ogłoszenia: 95758bcaeaa9c60f