€ 10 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Kolonia na magazynie kosmetycznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 9, 2016 04:55

Szukamy osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie w hurtowni kosmetycznej. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • praca na magazynie przy zbieraniu zamówień dla klientów, którymi są sklepy oraz osoby prywatne
  • zamówienia klienci składają za pomocą drogi elektronicznej
  • pracownik kompletuje zamówienia oraz przygotowuje je do wydania

Wymagania:

  • duża samodzielność
  • autodyscyplina
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość
  • wysoka sprawność i dobre zdrowie
  • brak jakichkolwiek szkodliwych nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • niemiecka umowa o pracę z dostępem do świadczeń socjalnych
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • odpłatne zamieszkanie w dobrych warunkach, pracownik miesięcznie ponosi koszty za kwaterę w wysokości 200 euro miesięcznie
  • pełny etat

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail prosimy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca na magazynie w hurtowni drogeryjnej, Kolonia 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-kosmetykami/

ID ogłoszenia: 469572fe38747f22