€ od 8,80 - 14 euro/h

Praca w Niemczech Ingolstadt bez znajomości języka na produkcji siedzeń samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2016 04:00

Fabryka z branży samochodowej zatrudni od zaraz 15 Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji siedzeń samochodowych. Oferta z Ingolstadt dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od 2 maja 2016

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Liczba wakatów: 15

Zarobki: w zależności od stażu pracy – 8,80 do 14 euro po 12 miesiącach pracy (obowiązują systematyczne podwyżki do stawki 14 euro)

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie fizyczną pracą w fabryce samochodowej na produkcji siedzeń

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • możliwość zatrudnienia w systemie trójzmianowym
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem – lub ewentualnie jeden samochód na dwie osoby

Zapewniamy:

  • za pracę w godzinach nocnych, obowiązuje dodatek +25%
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu, koszt to 350 euro miesięcznie, pracownicy mogą sobie zorganizować nocleg samodzielnie jeżeli są to za duże koszty
  • przez pierwsze 3 miesiące dla pracowników będzie przyznawany dodatek na paliwo w wysokości 5 euro za dzień roboczy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysłania wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-panow-bez-znajomosci-jezyka-id358567.html

ID ogłoszenia: 678572175e7e8268