€ 7,80 euro/h plus zamieszkanie

Praca w Niemczech dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2015 11:56

Poszukujemy pary do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu ciastek na taśmie. Ogłoszenie ze Stuttgartu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: 7,80 euro brutto za godzinę po odciągnięciu kosztów zamieszkania

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie jakości gotowych ciastek przy linii produkcyjnej
  • odrzucanie tych nie spełniających norm produkcyjnych
  • odpowiednie układanie oraz pakowanie za pomocą maszyny pakującej
  • dbanie o jak najwyższe standardy wykonywanej pracy

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • zdolność do współpracy w grupie
  • obowiązkowość, skrupulatność
  • dobre zorganizowanie
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pracę dla par oraz możliwość wspólnego zamieszkania na czas trwania umowy
  • legalne warunki pracy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • możliwe dodatki uznaniowe
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PC/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2855250d3303cd0

8 komentarzy na “Praca w Niemczech dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowana tą praca z chłopakiem. Jest możliwość podjęcia pracy od czerwca ?

  2. Wraz z partnerem z checia podejmiemy prace. Jestesmy gotowi wyjechac w kazdej chwili. Jestesmy mlodzi i szybko sie uczymy.

  3. Witam, wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Bardzo prosimy o kontakt 883423727

  4. jestem aktualnie w stuttgarcie, mezczyzna 21 lat , szukam pracy od zaraz . chetnie przyjmę taka pracę 🙂

  5. Witam, wraz ze swoim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą na okres wakacji(Od początku lipca do końca sierpnia). Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny 694-242-637.

  6. Jestem zainteresowana tą pracą od zaraz 🙂 kontakt pod numer 730927743, lub 512546481

  7. Piotr i Kasia na kwiecień 13, 2015 @ 21:47

    Jesteśmy z żoną zainteresowani tą ofertą pracy. Osoby bezkonfliktowe umiejące pracować w zespole, szybko i chętnie sie uczymy. Z góry dziękujemy za kontakt. ref.: PC/06/15

  8. Barbara Janiak na kwiecień 19, 2015 @ 11:53

    są zainteresowani tą pracą :mój syn -j.angielski i jego dziewczyna ,studentka z Ukrainy (studiuje w Polsce) -znajomość j.niemieckiego i angielskiego biegła
    Od lipca 2015 roku do końca września
    Bardzo proszę o odpowiedż