€ 1900/mc brutto

Oferta Niemcy praca bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 10, 2019 3:35 am
  • Wygasa: 16 dni, 17 godzin

Fabryka ze Stuttgartu zatrudni od zaraz Polaków również bez znajomości języka na produkcji jogurtów. Oferta pracy w Niemczech od września 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 5

Rozpoczęcie: od II połowy września 2019

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji jogurtów
  • pracownik przez pierwsze dni będzie szkolony i wdrażany do obsadzania podstawowym stanowisku – kontrolera jakości, pakowacza oraz pracownika obsługi maszyn
  • zadania przydzielane są zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem i odpowiednio pod kątem wdrożenia

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • zmotywowanie
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i w przyszłości otrzymania awansu
  • przejrzyste warunki i atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu za 200 euro od osoby miesięcznie
  • uniform służbowy
  • rzetelne szkolenia i ciągły rozwój

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/09/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7265d76b43d391c6