€ 9 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech myjnia samochodowa bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 19, 2015 16:22

Myjnia samochodowa z Hamburga zatrudni pracowników fizycznych od zaraz do mycia i sprzątania aut. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się myciem oraz sprzątaniem samochodów klientów zgodnie z wybranym pakietem
  • podstawowe sprzątanie polega na myciu samochodu zewnątrz dodatkowe opcje to odkurzanie środka, konserwowanie plastików, itp

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na myjni samochodowej
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dynamiczność, sprawność
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie miesięcznie 150 euro
  • pracownikowi będą przysługiwać liczne premie – np. od umytego auta
  • zapewnione zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość pozostania w Niemczech na stałe dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pracownikmyjni/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4655624c5a336556

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech myjnia samochodowa bez języka od zaraz Hamburg”

  1. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Posiadam doświadczenie w tej pracy.
    Mam prawo jazdy i własny samochód.
    Znam podstawy języka niemieckiego.
    Jestem osobą bez nałogów,pracowitą mogę podjąć prace od zaraz.
    Wysłałem CV w języku Polskim i Niemieckim.
    Proszę o rozpatrzenie mojego CV.
    Tel- 724-949-642 domindw7@vp.pl
    Z góry dziękuje pozdrawiam