€ 10 euro/h + dieta

Pomocnik budowlany praca w Niemczech od zaraz bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 25, 2016 5:15 am

Aktualne ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na stanowisku pomocnika budowlanego przy rozbiórkach. Oferta w budownictwie z Augsburga na 3 miesiące.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zarobki: 10 euro na godzinę brutto + dieta w wysokości 20 euro netto za każdy dzień roboczy

Obowiązki:

  • prace pomocnicze przy rozbiórkach budynków
  • wynoszenie gruzu
  • skuwanie płytek/kafelków
  • demontaż drzwi, okien oraz armatury
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • doświadczenie w pracy przy rozbiórkach
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • umowa tymczasowa na okres 3 miesięcy
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym w cenie 10 euro netto za dobę
  • możliwość pracy w nadgodzinach – pracodawca zapewnia dodatki godzinowe

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomocnikbudowlany/02/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 55056cdc2658d73c

1 odpowiedź na “Pomocnik budowlany praca w Niemczech od zaraz bez języka Augsburg”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy czy ogłoszenie jest nadal aktualne ?z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kątakt 015166354992