€ 11,50 brutto/h + 20 diety netto/d

Praca w Niemczech dla budowlańców przy remontach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: lipiec 9, 2014 01:15

Polska firma remontowa w Kolonii poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez języka niemieckiego. Legalne zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 11,50 euro brutto za godzinę + 20 euro diety netto za każdy przepracowany dzień
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Typowe prace budowlance związane z remontami oraz wykończeniem wnętrz. Do zadań będą należeć:
– malowanie, szpachlowanie ścian
– układanie podłóg
– stawianie ścianek działowych, montaż sufitów
– montaż stolarki okiennej
– układanie kafelków
– proste prace elektryczne i hydrauliczne

Wymagania:
– minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
– umiejętność szybkiej nauki
– prawo jazdy kat. B
– siła fizyczna, sprawność
– dokładność w wykonywaniu prac budowlanych

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich bez konieczność znajomości języka niemieckiego
– wszelkie narzędzia niezbędne do pracy będą zapewnione
– atrakcyjne wynagrodzenia oraz dieta
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Kolonii

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą poczty elektronicznej:

neuearbeit@berlin.com

Z dopiskiem „remonty Kolonia″

Dziękujemy za otrzymane zgłoszenia, jednak z uwagi na dużą liczbę kandydatów nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie kandydatury.

ID ogłoszenia: 72553bc955ba5c50

2 komentarze na “Praca w Niemczech dla budowlańców przy remontach bez języka Kolonia”

  1. posze o katakt tel prace podejme od zaraz papiery wysłałem od bosman412@o2.pl

  2. Prosze o kontakt tel 697-596-445 jestem pracowity,ambitny, szybko sie ucze,mam doswiadczenie przy pracach budowlanych kilku letnie oraz przez 3lata pracowalem na stanowisku monter okien i drzwi prosze o szybki kontakt prace podejme od zaraz